מקום מושלם לארגון מסיבת רווקות

 
מקום מושלם לארגון מסיבת רווקות

מסיבת רווקות היא אירוע מיוחד במינו. קבוצה של נשים צעירות נפגשות כדי לחגוג את סיום תקופת הרווקות של אחת החברות ואת כניסתה אל מתחת לחופה עם בחיר ליבה. מדובר במסיבה מיוחדת במינה שנשים אינן חוסכות בארגון שלה בשום פרט - המקום חייב להיות מפנק ומושלם, הבילוי חייב להיות כייפי ומתאים לקבוצה וכמובן האוכל שיוגש והמתנות שתקבל הכלה יהיה בלתי נשכחים.

המקום המושלם והמתאים ביותר לארגון מסיבת רווקות הוא מקום המגדיר את עצמו כספא ומציע טיפולים מפנקים במיוחד לכלה ולחברות שלה. מכיוון שאנשים ממעטים להגיע אל מקומות שכאלה, הרי שמדובר בפינוק המושלם, המתאים ביותר ובעצם האולטימטיבי למסיבת רווקות. יחד עם זאת ישנם כמה דברים שכדאי לברר ולוודא לפני שסוגרים את העסקה ומזמינים מועד ומקום עבור הכלה והמלוות שלה.

מה צריך להיות במקום של מסיבת רווקות?

פעילות ספא היא טיפול של פינוק לגוף ולנפש ואין ספק שזה בדיוק מה שצריכה כלה שיום החתונה שלה קרב והיא עסוקה ועמוסה בסידורים, בירורים, מדידות ולחץ רב. מסיבת הרווקות בספא מאפשרת לה לנוח, להירגע מהתקופה העמוסה והלחוצה שעברה עליה וכמובן להתפנק ולבלות במחיצת החברות הקרובות והטובות שלה. 

במסיבת רווקות הכלה היא זו שתקבל את מירב (אם לא את כל) תשומת הלב ולכן מקומות המציעים אפשרות של קיום מסיבת רווקות יציעו ערך מוסף לכלה תוך הצעות מפתות ומהנות גם לחברות שתגענה איתה לחגוג את האירוע המיוחד. העובדים במקום זה יידעו שעליהם לעשות כל שביכולתם כדי שהבנות ייהנו ולא יתקבל על הדעת מצב או מקרה שבו מי מהן מתלוננת, מפני שדבר זה עלול לקלקל את מסיבת הרווקות ואשום מקום לא ירצה שזה יקרה בשטחו.

מה עושים במסיבת רווקות?

גם כשבוחרים טיפולי ספא כדי לחגוג את מסיבת הרווקות, עדיין ישנם כמה דברים נוספים שבדרך כלל מארגנים - הענקת מתנות לכלה, הקראת ברכות מרגשות מפי החברות הקרובות שלה, חשיפת סודות מעניינים בין הבנות וכמובן הכרות בין חברות של הכלה שאינן מכירות זו את זו.

מסיבת הרווקות, כמו גם אירוע החתונה עצמו אמורה להיות אירוע שלא יישכח במהרה ותמיד יעלה זיכרונות טובים ונעימים הן אצל הכלה והן אצל החברות שהשתתפו במסיבה ביחד איתה ובעצם ליוו אותה מרגעי הרווקות האחרונים אל מתחת לחופה. כל מקום המציע אפשרות של קיום מסיבת רווקות יעשה הכל כדי שכך תסתיים המסיבה.

האווירה באמורו ספא היא אויירה מעולה והספא נבנה ע"י עידו פישמן שיפוצים.