חגיגה בספא מפנק

 
חגיגה בספא מפנק

האירועים המובילים לחגיגה בספא מפנק

גם כאשר מדובר על יום גיבוש לחברות, ימי פינוק לבני זוג או סתם בילוי של חברות – מכוני הספא עולים שוב ושוב כאטרקציה ייחודית ומפנקת במיוחד שאין דומה לה. כבר עם כניסתכם אל הספא, תוכלו לחוש באווירה הייחודית ויוצאת הדופן: ריחות משכרים ונעימים, מוסיקה רכה ומלטפת, נראות משגעת בצבעים עדינים ותפריט טיפולים מפנק שיעניק לכם חוויה מושלמת. 

בעת שאתם בוחרים להתפנק לכם ביום פינוק שכזה, תוכלו לבחור מגוון לוקיישנים, כאשר ישנם שניים מובילים במיוחד. האחד הוא העיר תל אביב, עיר החופש והבילויים המעניקה לכם התנתקות מהשגרה וכניסה אל אווירה של חופש. לוקיישן שני הוא עיר הבירה – ירושלים. דמיינו לכם יום פינוק מושלם בעיר עם האוויר הצלול והנופים המרהיבים. 

בילוי משותף עם כל החברים מחוגי הבית

בכל שבוע אתם נפגשים עם החברים שלכם מחוג הבית. חוגי הבית הפכו למפגשים חברתיים מרכזיים לאנשים מבוגרים, המתלכדים יחד סביב עולמות תוכן משותפים. בלי ששמתם לב, גם הפכתם להיות החברים הטובים ביותר וכעת אתם רוצים להתפנק ביום מיוחד מחוץ לכותלי הבית. אפשר לומר ללא ספק, כי ספא הינו קונצנזוס, ואין כאלו שלא נהנים מטיפול מפנק, מתקני ספק ואווירה של חופש כך באמצע השגרה. יום כייף לקבוצות הנערך בספא, מעניק לכם את כל מה שתוכלו לבקש: חוויה פרטית לכל אחד מכם לצד חוויה משותפת. כך אתם נהנים ממרגוע אמיתי לנפש ובילוי חברתי גם יחד.  

ימי גיבוש לחברות – ככה עושים את זה היום

כיום כל החברות, הקטנות והגדולות, יוצאות לפחות אחת לשנה לבילוי הכולל את כל הצוות הניהולי ואת צוות העובדים. ביום גיבוש שכזה, המטרה שלכם להתגבש, אך לא ניתן לנתק את הגיבוש מהנאה גדולה וכייף בלתי נגמר. מכוני הספא השונים הפכו להיות הבחירה המועדפת על מנהלי הארגונים, לאחר שהבילוי הוכיח עצמו כיעיל במיוחד. קחו את העובדים שלכם ליום גיבוש מפנק בכותלי הספא, העניקו להם טיפול ספא מפנק כאות תודה על עבודתם, וגבשו אותם דרך החוויה המשותפת שכל אחד עובר ביום מיוחד שכזה. 

בילוי רומנטי – רק שניכם ביחד

הימים המהנים בספא אינם מתאימים כמובן רק עבור ימי כיף לקבוצות, אלא גם לזוגות האהובים שרוצים להתפנק יחד לבד. כוחם של מכוני הספא בא לידי ביטוי בעובדה כי גם ארגונים גדולים וקבוצות, וגם אנשים פרטיים שרוצים להגיע בזוג ואפילו ביחיד, בוחרים בספא כבילוי מועדף. גם אתם, ביום החג הרומנטי שלכם – ביום הנישואין, או כך סתם כי בא לכם להתנפק, יכולים לבחור בספא ולהנות מחוויה רומנטית אמיתית. תוכלו להנות מטיפול אישי או מטיפול זוגי לבחירתכם, וכך להעצים את תחושת הרומנטיות ביום המיוחד אפילו עוד יותר. לרשותכם חבילות שונות שתוכלו לבחור מהן, וכך לעצב את יום הפינוק שלכם על פי בחירתכם בלבד