טיפולים אסתטיים שאתן חייבות לעצמכן

 
טיפולים אסתטיים שאתן חייבות לעצמכן

המירוץ אחר היופי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים במאה ה-21, כך שכמעט כל אחת מבצעת טיפולים אסתטיים בשלב כזה או אחר של חייה. כיום קיימים טיפולים אסתטיים מסוגים רבים שיכולים לשפר לכל אחת את המראה בצורה ניכרת.

קל להשיג מראה צעיר ורענן

שמירה על מראה מטופח ויפה הוא דבר חשוב מאוד הן מבחינת הביטחון העצמי והן מבחינה חברתית. כיום, נשים בכל הגילאים מעוניינות להיראות הכי טוב שאפשר, כאשר הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות טיפולים אסתטיים. במהלך השנים האחרונות פותחו טכנולוגיות רבות בתחום הרפואה האסתטית אשר מאפשרות להשיג מראה צעיר, חלק ויפה בהליכים רפואיים פשוטים למדי. כל אחת שרוצה להיראות יפה יותר יכולה ואפילו צריכה לפנק את עצמה בטיפולים אסתטיים, שכיום האפשרויות שלהם הן כמעט בלתי מוגבלות.

טיפולים אסתטיים מומלצים

יש כמה טיפולים אסתטיים פשוטים ויעילים מאוד שיכולים להתאים לכל אחת שמעוניינת לשפר את המראה שלה:

הזרקת בוטוקס – בוטוקס הוא השם החם ביותר בעולם האסתטיקה בשנים האחרונות. הבוטוקס הוא רעלן טבעי שכשאר הוא מוזרק בכמויות מזעריות, הוא מסוגל לשתק שרירים קטנטנים שגורמים לקמטי הבעה. הזרקת בוטוקס היא תהליך פשוט ומהיר מאוד שנותן תוצאות שנראות לעין באופן מיידי. בוטוקס יכול לשפר מראה של קמטי הבעה בכל אזור הפנים – לצדי העיניים, במצח ובאזור הפה.

מילוי שקעים בעיניים – ככל שמתקדם הגיל, שכבות העור והשומן בפנים נעשות רפויות יותר. האזור הבעייתי ביותר מבחינה זו הוא האזור שמתחת לעיניים. ניתן לפתור את הבעיה במהירות באמצעות מילוי שקעים מתחת לעיניים. זהו טיפול שמאפשר ליצור עור חלק יותר באזור עם פחות פיגמנטציה כהה. מילוי שקעים מתחת לעיניים מתבצע באמצעות הזרקת חומר מילוי, כאשר כיום צובר פופולריות חומר טבעי שנקרא חומצה היאלורונית.

מזותרפיה – זוהי שיטת טיפול חדשנית שמתמקדת בהזרקת חומרים טבעיים לשכבות העור, שגורמים לזרימת דם איכותית יותר באיזור ולחידוש תאי העור. המזותרפיה מתאימה לשימוש במגוון אזורים בגוף. שיטת טיפול זו יכולה לשפר את מראה העור באופן משמעותי וישנן עדויות רבות לכך שהיא אף מסייעת בטיפול בצלוליט.

מילוי שפתיים – יש לכן שפתיים דקות שגורמות לכן להרגיש לא בנוח? ניתן לטפל בכך בקלות. כיום קיימים חומרי מילוי חדשניים שמאפשרים לבצע את המילוי בשפתיים עם מינימום תופעות לוואי ועם תוצאות נהדרות מבחינה אסתטית.

חשוב לבחור רק ברופא מקצועי

כל טיפולי הרפואה האסתטית, החל ממילוי שקעים מתחת לעיניים ועד להזרקת בוטוקס, הינם טיפולים רפואיים לכל דבר. אמנם מדובר בשיפור המראה, אך יש לטיפולים אלו אפשרויות סיבוך כמו בכל טיפול רפואי אחר כיוון שבכל זאת מדובר בחיתוך של העור ובהזרקות שונות. ישנה חשיבות עצומה לבחירה ברופא מקצועי ואיכותי שיבצע את הטיפול. בחירה ברופא איכותי תאפשר לכן ליהנות ממראה יפה ומרשים עם מקסימום בטיחות.