טיפול רפלקסולוגי

 

רפלקסולוגיה

כף הרגל היא ככל הנראה אחד האיברים עליהם אנו מעמיסים את המאמץ הגדול ביותר לאורך כל היום מאחר ובכל עמידה, בכל הליכה ובכל ריצה אנחנו משעינים על כפות הרגליים את כל כובד משקלנו.

אך אחד הדברים אותם אנו לא יודעים על כפות הרגליים הוא שלא רק שמדובר באחד האזורים בגוף אותו אנחנו הכי מאמצים, אלא גם באזור לו יש את ההשפעה הגדולה ביותר על שאר חלקי הגוף. על מנת להבין זאת, או ליתר דיוק להרגיש זאת, טיפול רפלקסולוגי יהיה הדבר הנכון ביותר לעשות. רפלקסולוגיה היא למעשה שיטת טיפול רפואי אלטרנטיבי במסגרתה מופעל לחץ באזורים שונים בכפות הרגליים באמצעות טכניקות ידיים, כאשר בכל נקודה בה האצבע פוגשת היא למעשה מסייעת להקלה במקום אחר בגוף. כף הרגל נחלקת לארבעה חלקים עיקריים המייצגים אזורים מרכזיים בגוף, כאשר החלוקה היא שאזור העקב מבטא את מערכת השלד והשרירים, אזור קשת כף הרגל מבטא את מערכת העיכול, אזור כרית כף הרגל את אזור החזה ואצבעות כף הרגל את אזור הראש.

כאמור, בזכות העובדה כי כף הרגל מייצגת אזורים שונים בגוף, הטיפול הרפלקסולוגי מאפשר הקלה והפחתה בכאבים רבים. כאבי גב, כאבי ראש כרוניים, מיגרנות, קשיי נשימה ואף הורדת מתח נפשי, טיפול רפלקסולוגי מסייע בכל אלה ובעוד הרבה. אחת הסיבות שרבים פונים אל טיפול זה הוא שבניגוד לעיסויים אחרים ואינטימיים הרבה יותר, הטיפול הרפלקסולוגי הינו טיפול בו אין יותר מדי מגע בין המטפל למטופל, כאשר הוא נעשה בדרך כלל בלבוש מלא והחלק היחידי שנותר חשוף הוא כמובן כפות הרגליים. גם אנשים שנרתעים בדרך כלל ממגע גופני ולכן נמנעים גם מעיסויים שעשויים להפחית כאבים מהם הם סובלים יכולים להרשות לעצמם טיפול זה, שכן מגע בכף הרגל בדרך כלל אינו נכלל בחששות בהן הם אוחזים.ימים מפנקים אצלנו בספא

יום כיף זוגי

יום כיף זוגי

אתם מוזמנים להגיע ליום פינוק זוגי... לחצו כאן ותוכלו לבחור מבין החבילות המפנקות שלנו

יום ספא

יום ספא

שעות של שלווה, טיפולים ורוגע... לחצו כאן לחבילות הטיפולים שלנו

מתנות לאישה

מתנות לאישה

יום הולדת לחברה טובה, יום פינוק עם אמא, מסיבת רווקות ייחודית.. חצו כאן לחבילות הנשיות שלנו

שוברי מתנה

שוברי מתנה

מבצעים ושוברי מתנה לאנשים שאתם אוהבים. ניתן להרכיב חבילות לפי דרישה..